Soutěž o nejkrásnější velikonoční vajíčko

Velikonoční vajíčka

Dobrý den,

rád bych vám předal informace o soutěži o nejkrásnější velikonoční vajíčko, která probíhala od 27. března do 3. dubna. Soutěže se mohli zúčastnit všichni žáci od 1. do 9. ročníků. V pondělí do osmi hodin byla odevzdána vajíčka a následně odborná porota, složená z paní zástupkyně Mgr. Libuše Němcové a paní ředitelky PaeDr. Světlany Divecké, zhodnotila všechna vajíčka a předala informace pro vyhlášení.

Soutěžilo se ve dvou kategoriích:

Soutěž velikonočních kraslic a soutěž malovaných vajíček. V obou kategoriích byly výhrou sladké odměny. Celkem se soutěže o velikonoční kraslice zúčastnilo kolem 70 žáků, a proto jsme na každou příčku zařadili dva soutěžící.

V kategorii velikonočních kraslic se umístily na 3. místě kraslice od Hanky Dvořákové ze třídy 5.B a od Šímy Horáka ze třídy 3.B.

Na 2. místě se umístily kraslice od Elišky Pánkové a Elišky Parchanské, obě z třídy 4.A.

Na 1. místě se umístily kraslice od Elišky Vágnerové ze třídy 4.A a Sofie Fialové ze třídy 1.C.

Dále jsme ocenili kraslici s nejoriginálnějším nápadem, a tou se stala kraslice od Anety Klimčíkové ze třídy 3.B.

V kategorii malovaných vajíček na papír skončily vajíčka následovně:

Na sdíleném třetím místě se umístila vajíčka od žákyň Kubiňové ze třídy 6.A a Kellemenové ze třídy 6.B.

Na 2. místě vajíčko od žákyně Šimečkové ze třídy 6.B.

A na 1. místě vajíčko od žákyně Staňkové ze třídy 6.A.

Jako vždy jsou k dispozici fotografie z této akce, které jsou zveřejněny na našem webu.

Za žákovský parlament, Jan Tocháček a Arnošt Nimrichtr (9.A).

Soutěži o nejkrásnější velikonoční vajíčko