Modré pondělí – fotogalerie

Modrý králík

Dobrý den,

V pondělí 3. dubna se u nás ve škole konalo tematické modré pondělí. Na akci se sešlo přes 300 žáků a přes 40 učitelů. Spolu s modrým pondělím probíhala také soutěž o nejmodřejší třídu a kabinet. Soutěžilo se na prvním i druhém stupni a výhrou byly sladké odměny. Jak bývá na našich akcích zvykem, vždy se také fotí. Všechny fotografie jsou k dispozici na našich webových stránkách. Spolu s fotografováním po třídách shromažďovala porota potřebné informace pro závěrečné hodnocení. Porotu pro tuto akci vedla paní zástupkyně Mgr. Libuše Němcová. V úterý 4. dubna proběhlo vyhlášení vítězů a následně byly předány ceny.

Na prvním stupni se nejmodřejší třídou stala třída 3.B s paní učitelkou Kvochovou.

Na druhém stupni se nejmodřejší třídou stala třída 9.A.

Nejmodřejším a nejvyzdobenějším kabinetem se stal kabinet v 1. patře.

Nakonec byla oceněna třída s nejlepší modrou výzdobou a tou se stala třída 5.A s paní učitelkou Dočekalovou.

Za žákovský parlament Jan Tocháček, Arnošt Nimrichtr (9.A)

Fotogalerie – Modré pondělí