Logo ZŠ Josefa Ressla

Učitelé druhého stupně

Emoji - Světlana Divecká
PaedDr. Světlana Divecká
ŘEDITELKA ŠKOLY

Zodpovědný vedoucí pracovník

Emoji - Zuzana Svatoňová
Mgr. Zuzana Svatoňová
UČITEL

Učitelka

Emoji - Zdeňka Klímová
Mgr. Zdeňka Klímová
UČITEL

Učitelka

Emoji - Dagmar Ferjenčíková
Mgr. Viktorie Kovárníková
UČITEL

Učitelka anglického jazyka

Emoji - Veronika Morávková
Mgr. Veronika Morávková
UČITEL

Třídní učitelka 6.A, Vedoucí sekce cizích jazyků, Koordinátor ŠVP

Emoji - Tereza Kurková
Mgr. Tereza Kurková
Třídní učitelka 6.B

Výtvarná činnost, Třídní učitelka 6.B

Emoji - Šárka Velčovská
Mgr. Šárka Velčovská
UČITEL

Třídní učitelka 8.C

Emoji - Roman Sedláček
Mgr. Roman Sedláček
UČITEL

Správce školních systémů

Emoji - Petr Zerzán
Mgr. Petr Zerzán
UČITEL

Správce webu

Emoji - Monika Svatošová
Mgr. Monika Svatošová
UČITEL

Třídní učitelka 9.A

Emoji - Michaela Freiova
Mgr. Michaela Freiová
METODIK PREVENCE

Učitelka

Lucie Randáková
Mgr. Lucie Randáková
UČITEL

Učitelka

Emoji - Libuše Němcová
Mgr. Libuše Němcová
ZÁSTUPCE ŘEDITELE

Správce Bakalářů

Emoji - Leona Fialová
Mgr. Leona Fialová
UČITEL

Třídní učitelka 9.C

Emoji - Lenka Štopperová
Mgr. Lenka Štopperová
UČITEL

Třídní učitelka 8.B

Emoji - Ladislava Ungrová
Mgr. Ladislava Ungrová
Třídní učitelka 6.C

Třídní učitelka 6.C

Emoji - Ladislava Čermáková
Mgr. Ladislava Čermáková
UČITEL

Třídní učitelka 9.B

Emoji - Josef Holický
Mgr. Josef Holický
UČITEL

Přeseda okr.komise FO, Místopředseda KK FO

Emoji - Jaroslav Crha
Mgr. Jaroslav Crha
UČITEL

Třídní učitel 7.B

Emoji - Jana Plíšková
Mgr. Jana Plíšková
Třídní učitelka 5.B

Vedoucí předmětové sekce Matematika a její aplikace, Třídní učitelka 5.B

Emoji - Gita Macháčková
Mgr. Gita Macháčková
VÝCHOVNÁ PORADKYNĚ

Třídní učitelka 8.A, Kariérový poradce

Emoji - David kollert
Mgr. David Kollert
UČITEL

Třídní učitel 7.A

Emoji učitele
Mgr. Dana Poláchová
UČITEL

Učitelka

Barbora Perná
Bc. Barbora Perná
UČITEL

Učitelka

Nadcházející akce
  1. Zápisy do 1.tříd 2024/2025

    18. dubna v čase 13:00 - 18:00
  2. Výběrové řízení do matematických tříd 2024/2025

    23. května v čase 14:00 - 16:00
  3. Den dětí

    3. června
  4. Třídní schůzky

    4. června v čase 16:30 - 18:30
  5. Schůzka rodičů budoucích prvňáčků

    11. června v čase 17:00 - 18:00
  6. Veselé odpoledne

    12. června
  7. Slavnostní rozloučení s 9. ročníky

    19. června