Logo ZŠ Josefa Ressla

Pozvánka na „Vánoční jarmark“ – 6.12. 2023

Logo ZŠ Josefa Ressla
Plakát na vánoční jarmark

Vánoční perníková soutěž

Vážené maminky, babičky, tety i žáci, v naší škole se uskuteční 6. 12. 2023 již tradiční Vánoční jarmark. Letos jsme chtěli do jarmarku zapojit i vás prostřednictvím soutěže o nejhezčí perníček. Samotná soutěž by proběhla ve středu při jarmarku, kdy hosté a veřejnost budou hodnotit výrobky. Nejhezčí dva perníčky odměníme. Do soutěže se můžete přihlásit už od středy 29.11. 2023 v kanceláři zřš. Stačí přinést výrobek a my ho zařadíme. Perníčky budou vystaveny ve vestibulu u našeho staročeského stromečku. Už teď se těšíme a věříme, že se vás zapojí do soutěže co nejvíce.

Vánoční perníková soutěž
Nelze přidávat komentáře.
Nadcházející akce

V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné nadcházející akce.