Logo ZŠ Josefa Ressla

Den cizích jazyků na gymnáziu Dašická 2023

Země jazyků

Ve čtvrtek 23.11. se dva týmy z naší školy zúčastnily jazykové soutěže na gymnáziu Dašická. Soutěžilo se v jazycích anglickém, německém, ruském, španělském, italském, francouzském a v latině, pro zpestření byl přidán i soutěžní hod na koš a kvíz Kahoot. Jednalo se o tým Bobíci ve složení Čadová Kristýna, Goláň Antonín, Goláň František, Ondráčková Zuzana, Pavlík Albert a Wimmerová Sophia Helen (všichni z 9.A) a tým Resslovka ve složení Dvořák Jiří, Koubová Amálie, Kulhavý Vít,  Marko Damián, Vlasák Stanislav a Uhrová Tereza (všichni z 9.B). Z celkového počtu 24 týmů se žáci z 9.A umístili na nádherném 3. místě. Všem žákům děkuji za reprezentaci naší školy, za skvělý zápal pro věc a vysoké nasazení při plnění všech aktivit.

Foto ze soutěže
Foto ze soutěže
Foto ze soutěže
Nelze přidávat komentáře.