Logo ZŠ Josefa Ressla

Jsme mistři kraje v programování

Programování

Reprezentanti naší školy se 21. 4. 2023 na SPŠE v Pardubicích utkali s nejlepšími programátory Pardubického kraje a se svými znalostmi a dovednostmi zcela ovládli Soutěž v programování. Zvítězil Antonín Hrdlička z 9.A s náskokem takřka dvojnásobného počtu bodů oproti druhému soutěžícímu. Bronzovou medaili vybojoval Marek Kukla z 9.A a krásné čtvrté místo získala Zuzana Ondráčková z 8.A, která se po necelém roce programování prosadila i mezi staršími spolužáky.

1. místo  Antoním Hrdlička
3. místo Marek Kukla
4. místo Zuzana Ondráčková
6. místo František Sedláček
7. místo Matěj Arnošt Nimrichtr, Jakub Nový, Jan Tocháček (stejný počet bodů)

Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy!
Mgr. Roman Sedláček

Foto vítězů
Nelze přidávat komentáře.
Nadcházející akce

V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné nadcházející akce.