Logo ZŠ Josefa Ressla

Cesta kolem světa (příměstský tábor)

Mapa světa

V srpnu od 16.- 20.8. 2021 se na naší škole konal příměstský tábor s tématikou Cesta kolem světa. Tábor Cesta kolem světa vzal děti na dobrodružnou pouť po celé zeměkouli. Dozvěděly se zajímavosti o všech kontinentech. Pro naši pouť byla důležitá mapa, na které děti viděly, kde se právě nachází a o jaké části světa se mluví. U každého světadílu jsme si vybrali několik zajímavých států. Promítli jsme si obrázky zajímavých míst, videí, vyplnili pracovní listy, vyrobili hrací figurky a náhrdelníky, nakreslili spoustu tematických obrázků,  vymalovali omalovánky,  vyřešili spojovačky  a spoustu dalšího. Zvládli jsme i nesčetně pohybových aktivit venku – různé hry, soutěže, dopravní a workout hřiště, návštěvu lanového centra nebo orientaci v lese a čtení v mapě.  Atmosféra tábora byla skvělá, tvořivá, veselá a akční. Věříme, že si to s námi děti užily stejně tak jako my s nimi.
Těšíme se na příště  Laďka Ungrová a Veronika Morávková.

Kolektivní foto
Kolektivní foto
Nelze přidávat komentáře.
Nadcházející akce

V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné nadcházející akce.