Logo ZŠ Josefa Ressla

Výsledky olympiády AJ

Anglická vlajka

Výsledky olympiády AJ

Dne 24.1. 2020 proběhlo na naší škole školní kolo olympiády v anglickém jazyce. Účast byla hojná, zúčastnilo se na 70 dětí. Po pečlivém přezkoušení z poslechu, čtení a znalostí gramatiky byli vybráni postupující k ústnímu přezkoušení a následně vítězové za každou kategorii. V kategorii 6. a 7. tříd se jedná o Terezu Hrdovou (6.C) a v kategorii 8. a 9. tříd pak o Barboru Hanákovou (9.A). Obě děvčata postoupila do okresního kola, které se uskutečnilo 18.2. 2020, a skvěle nás reprezentovala. Terka se ve své kategorii umístila na krásném 2. místě a Barča obsadila místo 3. Moc děkujeme a přejeme hodně dalších úspěchů!
Za sekci anglického jazyka Mgr. Veronika Morávková
Nelze přidávat komentáře.
Nadcházející akce

V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné nadcházející akce.