Logo ZŠ Josefa Ressla

Florbal dívek 6.-7.třída

Florbal

V pátek 8.12.2023 se ve sportovní  nafukovací hale na Dukle uskutečnil turnaj dívek 6.-7.ročníků ve florbale. Naši školu reprezentovaly tyto dívky –  Ema Felsenbergová, Aneta Bártová, Nela Pallová, Valerie Mrázová, Marie Bendakovská, Hana Dvořáková ze 6.A, Gabriela Koubová, Ema Petrželová, Klára Levínská ze 6.C, Tereza Vránová, Ella Janečková ze 6.B, Tereza Horná, Rozárie Kubínová ze 7.A, Ela Šimečková, Mia Hrehor, Tereza Vrbová ze 7.B. V turnaji se nám nepodařilo postoupit, ale dívky hrály skvěle. Rozhodně se těšíme na příští rok a určitě se budeme snažit probojovat k postupu. Moc děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Přejeme hodně sportovních úspěchů a zážitků  L. Ungrová

Florbalový tým
Florbalový tým
Florbalový tým
Nelze přidávat komentáře.
Nadcházející akce

V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné nadcházející akce.