E-learningová výuka

E-learning

Rozšiřujeme přímou spolupráci mezi učiteli a žáky v online výuce – G-suite pro všechny druhostupňové žáky (přímá komunikace s učiteli, sdílené kalendáře, sdílené materiály, videokonzultace, Google učebny, …) – Vše na jednom místě. Aby systém fungoval, je nutné, abyste se všichni žáci druhého stupně přihlásili do nového školního google účtu a vytvořili si vlastní heslo. (pokud školní účet již používáte, tak není třeba heslo měnit) Tento účet bude primární pro komunikaci se žáky. Bakaláři zůstávají beze změny.

• Účet je již založený, stačí se jen přihlásit. (jmeno.prijmeni@zsjres.cz )
  • Pokud školní účet máte, tak jen využíváte dál.
  • Všechny informace se snažíme směřovat přímo na žáky a to na jedno místo, jeden email, jeden účet
  • Heslo vám bude v nejbližší době zasláno.
  • Bakaláři jsou beze změny.
Způsoby E-learningové výuky
s odkazy na stránky učitele
Seznam učitelů
Přihlášení na školní Gmail
Přihlášení do služby G-suite
Nově přímo do školní domény!

Vážení rodiče,

rádi bychom vám představili přehled forem e-learningové výuky po dobu mimořádného opatření vlády.

Bakaláři

Do Bakalářů mají přístup žáci a rodiče s přihlašovacími údaji (v případě dotazů kontaktujte správce systému Bakaláři Mgr. Romana Sedláčka emailem).

Webové stránky

Materiály lze nalézt na stránce třídy, kam vkládají třídní učitelé (Veřejné materiály) nebo na stránce konkrétního učitele, kam vkládá konkrétní učitel (Veřejné materiály).

Na webové stránky nepotřebujete žádné přihlašovací údaje. Všechny materiály jsou přístupné. Složka s přihlášením není v tuto chvíli funkční. (v případě dotazů kontaktujte Mgr. Petra Zerzána emailem).

Jediná výjimka jsou tzv. Google učebny, kam mají přístup jen žáci přihlášených školou vytvořeným Gmailem (jmeno.prijmeni@zsjres.cz) – jen žáci tříd s Google učebnou na webu ji využívají, ostatní prozatím systém nevyužívají.

Emaily

Emaily učitelů naleznete v kontaktech na webu nebo jsou složené (j.prijmeni@zsjres.cz), jiné emaily nevyužíváme! Můžete využít i formuláře na webu.

Děkujeme vám za Vaši spolupráci a vstřícnost. Jsme rádi, že můžeme nabídnout tyto formy předávání informací, úkolů a aktivit. Na rozšíření systému nadále pracujeme.

1. Den otevřených dveří

3. dubna v čase 8:45 - 11:40