Logo ZŠ Josefa Ressla

ŠVP 8.ročníků – básně o přírodě – poděkování

YouTube kanál

ŠVP – Tesla Vršov

Ve dnech 2.5.-6.5.2022 se uskutečnila škola v přírodě 8.ročníků v rekreačním a sportovním areálu Tesla – Vršov. Účastnilo se 61 žáků a 5 pedagogů. Cesta autobusem uběhla velice rychle. Hned po příjezdu jsme se ubytovali a vyrazili prozkoumat areál a okolní přírodu. Prošli jsme si čtyřkilometrovou trasu lesem, kterou pozdější den běhali žáci jako orientační závod smíšených dvojic. V ten samý den jsme rozehráli sportovní soutěže týmů a večer hráli vodní bitvu. Každý den nás čekala spousta nových zážitků. Navštívili jsme blízkou vesnici Horní Bradlo a zašli se podívat do prodejny vánočních ozdob a  na blízký televizní vysílač Krásné.  Ve středu nás čekal celodenní výlet na Seč. Žáci pečlivě počítali kilometry a na konci hlásili číslo 25,3km. Veliká pochvala všem, kteří to zvládli na jedničku! Odměnou pro unavené nohy bylo využití wellnesu v místě ubytování. Večery jsme trávili u táboráku, noční hrou, papírovou bitvou a na konec závěrečnou diskotékou.

Věříme, že si to všichni užili a budou na školu v přírodě ve Vršově ještě dlouhou dobu vzpomínat. Děkujeme všem za krásné fotografie, které si můžete prohlédnout v galerii.

Mgr. Ladislava Ungrová

Nelze přidávat komentáře.