Logo ZŠ Josefa Ressla

Stávka 27.11. 2023

Logo ZŠ ke stažení

Vážení rodiče,

naše škola se v pondělí 27. listopadu 2023 připojí ke stávce vyhlášené Českomoravským odborovým svazem pracovníků školství. K tomuto rozhodnutí nás vede nesouhlas s opatřeními, která by měla být ve školách realizována. Klesnout má počet vyučovacích hodin, čímž bude ohrožena např. výuka jazyků v menších skupinách nebo nabídka volitelných předmětů. Snižovat se má počet asistentů pedagoga, finanční ohodnocení nepedagogických pracovníků je nedostatečné.

Připojením ke stávce bychom chtěli vyjádřit, že na kvalitním vzdělávání dětí nám záleží. Věříme, že podpora této stávky pomůže přinést pozitivní změny v našem školství.

Během této stávky bude škola uzavřena, výuka nebude probíhat. Omlouváme se za případné nepříjemnosti, které tato situace může způsobit vám i vašim dětem. Pro bližší informace ohledně stávky a jejích dopadů na školní aktivity nás můžete kontaktovat emailem nebo telefonicky.

Vážení rodiče, věřím, že naše důvody pro stávku pochopíte a podpoříte nás.

Děkuji Vám za pochopení a za spolupráci a přeji Vám hezký den.
Světlana Divecká
ředitelka školy

Nelze přidávat komentáře.
Nadcházející akce
 1. Výběrové řízení do matematických tříd 2024/2025

  23. května v čase 14:00 - 16:00
 2. Den dětí

  3. června
 3. Volby do školské rady

  4. června v čase 15:30 - 19:30
 4. Třídní schůzky

  4. června v čase 16:30 - 18:30
 5. Schůzka rodičů budoucích prvňáčků

  11. června v čase 17:00 - 18:00
 6. Veselé odpoledne

  12. června
 7. Slavnostní rozloučení s 9. ročníky

  19. června