Pardubická karta a obědy ve škole

Pardubická karta

Dopravní podnik města Pardubic zahajuje od února výměnu odbavovacího systému ve vozidlech a zároveň i náhradu stávajícího nosiče – Pardubické karty.

Čtecí zařízení ve škole, které slouží žákům k identifikaci při vydávání obědů, bude akceptovat stávající i nové Pardubické karty.

Bohužel nebude již možné používat při výdeji obědů plastové kartičky, terminál u výdejového okénka je nebude schopen načíst. Tato situace nastane již po jarních prázdninách, tj. od 22.2. 2021. Výdej obědů bude zajištěn jiným způsobem.

Pokud vaše dítě používá tuto kartičku, je potřeba si požádat o vystavení Pardubické karty.

Podle informací z dopravního podniku je nutné dostavit se k výdejovému okénku, předložit rodný list dítěte, fotografii a doklad zákonného zástupce. Poplatek za vystavení Pardubické karty činí 50Kč. Novou Pardubickou kartu nelze zajistit přes školu.

Světlana Divecká