Logo ZŠ Josefa Ressla

Hokejbal proti drogám – postup do krajského kola

Zlatá medaile
Ve čtvrtek 30.5.2024 se uskutečnilo okresní kolo hokejbalu chlapců 6. – 7. tříd v rámci soutěže Hokejbal proti drogám. Naši chlapci ve skupině se ZŠ Závodu Míru, ZŠ Smetanova Přelouč a ZŠ Bratranců Veverkových vybojovali postup. V semifinále hokejbalu jsme porazili ZŠ Svítkov. Ve finále se utkali se ZŠ Závodu Míru. Zápas byl vyrovnaný a rozhodly nájezdy, kde jediný vstřelený gól dal Daniel Chmelař z 6.A a tím zajistil vítězství, společně s vynikajícím výkonem všech hráčů a excelentním výkonem brankáře Jiřího Štarmana ze 7.B. Žáci postupují do krajského kola. Děkujeme a gratulujeme všem hráčům, kterými byli : Černohous Marek, Felsenberg Martin, Dospěl Matouš ze 7.A, Štarman Jiří, Ločárek Jakub, Loukota Eliáš ze 7.B, Hospr Matyáš, Hospr Tadeáš, Hemerka Jakub ze 6.B, Chmelař Daniel, Ungr Jaroslav, Petruška Vojtěch ze 6.A a Vyskočil Daniel za 6.C.
                                                                                                       L. Ungrová
Nelze přidávat komentáře.