„Den zručnosti“ na střední škole automobilní Holice

Auto Brouk

Ve středu 10.11. 2021 se vybraní žáci naší školy účastnili Dne zručnosti na Střední škola automobilní Holice. V rámci návštěvy střední školy absolvovali žáci různá praktická cvičení, kde jim pomáhali a hodnotili mistři odborného výcviku, a na závěr proběhlo hodnocení nejzručnějších žáků. Nejlepším z naší školy byl Jan Tocháček, který skončil na pěkném druhém místě.

Jednalo se o skvělou akci pro žáky se zájmem o daný obor, žáci měli možnost si vyzkoušet nejrůznější činnosti spojené se studiem. Po skupinkách se přesouvali po stanovištích, kde zkoušeli jízdu na trenažeru, zapojování elektrických obvodů, vyrobili si vlastní výrobek z plechu, vyzkoušeli si interaktivní analytickou činnost a ovládali robota pomocí tabletu. Dokonce pro nás připravili i výbornou svačinu.

Děkujeme Střední škole automobilní Holice za pozvání na praktika v rámci rozhodování o střední škole pro žáky naší školy a těšíme se na další ročník. Skvělá organizace, atmosféra a příležitost pro žáky.

Mgr. Petr Zerzán

Den Zručnosti