Základní škola Josefa Ressla

ZŠ Pardubice, Josefa Ressla 2258

Josefa Ressla 2258
530 02 Pardubice
Telefon: 734 643 543
E-mail: info@zsjres.cz, podatelna@zsjres.cz
Datová schránka: pduhmt9

PŘEJEME KRÁSNÝ ZAČÁTEK NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU

PŘIPRAVUJEME PRO VÁS NOVÉ STRÁNKY

Úspěchy 2018/2019

Anglický jazyk
Anglická olympiáda - krajské kolo (podrobnosti)
1. místo Barbora Ondrušová
 
Anglická olympiáda - okresní kolo (podrobnosti)
1. místo Barbora Ondrušová
5. místo Lukáš Makarov
 
 
Fyzika
Elektronika jinak - krajská soutěž (podrobnosti)
1. místo Jakub Filip, Zuzana Hrodková, Zuzana Zderadičková
 
Fyzikální olympiáda - okresní kolo (podrobnosti)
Kategorie E:
3. nísto Aleš Komárek
4. místo Jan Vováolhejn
 
Kategorie F:
4. místo Jakub Filip
 
 
Informační a komunikační technologie
Soutěž v programování - krajské kolo (podrobnosti)
1. místo Aleš Komárek
2. místo Jan Volhejn
3. místo Matyáš Navrátil
4. místo Marek Daniel
5. místo Václav Němeček
 
 
Soutěž PC_ák - krajská soutěž (podrobnosti)
Test ICT znalostí
1. místo Aleš Komárek
4. místo Tomáš Mrňák
7. místo Barbora Ondrušová
 
Grafický návrh
1. místo Markéta Boučková
 
Bobřík informatiky - celorepubliková soutěž (podrobnosti)
1. místo Filip Fiala, Adam Zdražil a Jan Pazourek
 
Herní turnaj - okresní kolo (podrobnosti)
1. místo Petr Kříčenský, Marek Koprivňanský, David Vernarec, Lukas Lazaridis, Michal Sauer
 
 
Tělesná výchova
Volejbal chlapci - okresní kolo (podrobnosti)
2. místo Sandhaus Matěj, Váňa Vilém, Pešek Jiří, Skála Jakub, Kostka Vojtěch, Volhejn Daniel, Balcar Aleš, Sokol Daniel, Bílek Michal
 
Volejbal dívky - okresní kolo (podrobnosti)
4. místo Kristýna Kašparová, Daniela Rychlá, Viktorie Macháčková, Tereza Pevná, Tereza Myslíková, Eliška Pospíšilová, Veronika Fárková, Viktorie Šánová, Anežka Hlavatá, Zuzka Soljaková
 
Plavání - okrskové kolo (podrobnosti)
3. místo Aleš Balcar, Vojta Kostka, Aleš Merta, Jakub Skála, Matěj Černík, Vilém Váňa, Jirka Pešek
 
Nejrychlejší chlapec a dívka Pardubic - okrskové kolo (podrobnosti)
Štafeta 9. ročník
1. místo Jiří Kozumplík, Adam Kačírek, Jan Volhejn a František Kadavý
 
Štafeta 6. ročník
1. místo Jakub Dospěl, Albert Vojtíšek, Vojtěch Polák a Michal Bláha

KONTAKTUJTE NÁS