Úspěchy reprezentantů školy 2016 - 2017

Úspěchy v letech: 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-20112009-20102008-20092007-2008 


Fyzika
Elektronika i jinak - krajská soutěž (podrobnosti)
3. místo Jan Štěpán, Matěj Kostka, Tereza Křiklanová


Informační a komunikační technologie
Bobřík informatiky - celorepubliková soutěž (podrobnosti)
Česká republika
1. místo Barbora Brchelová (kadet)

Pardubický kraj ZŠ
1. místo Barbora Brchelová (kadet)
5. místo Karel Koreček (benjamin)
9. místo Václav Šíp (kadet)

Soutěž v programování ZŠ - krajské kolo (podrobnosti)
2. místo Veronika Pavlíčková
3. místo Václav Šíp

Soutěž PC_ák - krajská soutěž(podrobnosti)
S-Robot
1. místo Marek Mrskoč, Adéla Makarová
3. místo Veronika Pavlíčková, Radek Adámek

Prezentace 9. třída
2. místo Nela Konrádová

Test ICT znalostí
3. místo Vítězslav Zaoral
4. místo Barbora Brchelová
5. místo Václav Šíp
7. místo Michal Martínek

Soutěž v programování ZŠ - okresní kolo (podrobnosti)
2. místo Jan Volhejn 
3. místo Veronika Pavlíčková
4. místo Václav Šíp

Finále projektu Robotika na ZŠ
3. místo Matěj Kostka, Radek Adámek

Tělesná výchova
Přespolní běh - republikové finále (podrobnosti)
Jednotlivci
1. místo Vojislav Štěrba
7. místo Dominik Czeszewski
Školy
2. místo Vojislav Štěrba, Dominik Czeszewski, Marek Mrskoč, Ondřej Filipi, Stefano Petric a Radek Adámek.

Olympiáda v plavání - krajské kolo (podrobnosti)
1. místo Vojislav ŠtěrbaJakub Jedlička, Aleš Balcar, Marek Mrskoč, Radek Adámek, Ondřej Filipi

Přespolní běh - krajské kolo (podrobnosti)
Jednotlivci
1. místo Vojislav Štěrba
2. místo Dominik Czeszewski
3. místo Marek Mrskoč
Školy
1. místo Vojko Štěrba, Dominik Czeszewski, Marek Mrskoč

Přespolní běh - okresní kolo (podrobnosti)
Jednotlivci
1. místo Vojislav Štěrba
5. místo Dominik Czeszewski
Školy
1. místo Vojislav Štěrba, Dominik Czeszewski, Marek Mrskoč, Ondřej Filipi

Vybíjená chlapci - okresní kolo (podrobnosti)
2. místo

Vybíjená dívek - okresní kolo (podrobnosti)
3. místo Zuzana Zderadičková, Zuzana Hrodková, Anežka Hlavatá, Káteřina Krpatová, Nela Nováková, Emily Hrehor, Anička Borovičková, Sára Slezáková, Ema Formánková, Monika Doležalová, Eva Vovsová, Eliška Kořínková.

Hokejbal proti drogám - okresní kolo (podrobnosti)
3. místo Radek Adámek, Stefano Petric, Dominik Horák, Marek Mrskoč, Vojko Štěrba, Ondřej Filipi, Matěj Netolický, Jakub Dočkal, Adam Novotný a Tomáš Mojžíšek.

Nejrychlejší dívka a chlapec Pardubic (podrobnosti)
1. místo Daniel Besperát
3. místo Tereza Křiklanová

Vybíjená chlapci 6. třídy - okrskové kolo (podrobnosti)
3. místo Daniel Sokol, Michael Bílek, Martin Fidrhel, Adam Nedělka, Filip Kamaryt, Jiří a Marek Cejpovi

Nepřehlédněte

 


17.11.2017 

STÁTNÍ SVÁTEK




Náhodné foto

Kontaktujte nás

ZŠ Pardubice, Josefa Ressla 2258

Josefa Ressla 2258
530 02 Pardubice
Telefon: 734 643 543
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.



Školní družina

Vedoucí vychovatelka:
Gabriela Hanušová
Telefon: 731 738 369
E-mail:  -



Školní jídelna

Vedoucí jídelny:
Eva Sedláčková
Telefon: 734 643 544
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Máte dotaz?